تقویت روزمه برای مصاحبه دکتری 1402

یکی از معیارهایی که نشان می‌دهد یک دانشجو چقدر تحقیق و پژوهش داشته است و بر حوزه تخصص و رشته خود تا چه حد اشرافیت دارد تعداد مقاله‌های علمی اوست که نوشته و منتشر کرده است. همچنین ملاک موفقیت برای یک دانشجوی دکتری در دفاعیه داشتن مقالات معتبر و باکیفیت می‌باشد.

اگر در هر یک از مراحل مربوط به تهیه مقاله، سابمیت، اکسپت و پذیرش مقاله، احساس کردید که نیاز به کمک‌ گرفتن ازکارشناس حرفه‌ای دارید، می‌توانید به صورت رایگان از مشاوره تخصصی کارشناسان ما استفاده نمایید.

تقویت رزومه با ارائه مشاوره رایگان ، همراه شما هستیم از اماده سازی تا چاپ کتاب های علمی و همینطور انواع مقالات علمی معتبر. مختص کلیه رشته های تحصیلی

نحوه ارزیابی امتیاز مقالات در مصاحبه دکتری سال 1402

یکی از چالش های متقاضیان برای تحصیل در مقطع دکتری داشتن رزمه مناسب جهت موفقیت در مصاحبه دکتری می باشد. نمره اختصاص یافته برای بخش رزومه پژوهشی دکتری، 40 امتیاز است. با توجه به این میزان امتیاز اساتید دانشگاها، برای هر کدام از انواع مقاله ها، سقف امتیازی در نظر میگیرند. که هر داوطلب می تواند در صورت داشتن مقالات علمی، حداکثر 32 امتیاز بدست آورد. در جدول زیر نحوه امتیاز در مصاحبه دکتری 1402 مشخص شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *